Příjmení Abdhulla

Chcete-li vědět více o příjmení Abdhulla, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdhulla je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdhulla.

Příjmení Abdhulla ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdhulla, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdhulla určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdhulla

Zobrazit mapu příjmení Abdhulla

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdhullaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdhulla, abychom získali přesné informace o všech Abdhulla, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdhulla, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdhulla. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdhulla naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdhulla na světě

 1. Indie Indie (97)
 2. Maledivy Maledivy (55)
 3. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (11)
 4. Pákistán Pákistán (4)
 5. Bangladéš Bangladéš (1)
 6. Srí Lanka Srí Lanka (1)
 7. Nigérie Nigérie (1)
 8. Omán Omán (1)
 9. Filipíny Filipíny (1)
 10. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdhulla na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdhulla. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdhulla častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdhulla neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdhulla mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdhulla, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdulla
 2. Abdalla
 3. Abdella
 4. Abdilla
 5. Abdula
 6. Abdullah
 7. Abdulle
 8. Abdoullah
 9. Abdullha
 10. Abdoula
 11. Abdylla
 12. Abdull
 13. Abadilla
 14. Abd-allah
 15. Abdala
 16. Abdallah
 17. Abdela
 18. Abdellah
 19. Abdelli
 20. Abdill
 21. Abdillah
 22. Abdille
 23. Abdola
 24. Abdoul
 25. Abdul
 26. Abdulah
 27. Abdulai
 28. Abdullahi
 29. Abdullahu
 30. Abdulrab
 31. Abdollah
 32. Abdullaev
 33. Abdoulie
 34. Abduallah
 35. Abd allah
 36. Aabdullah
 37. Abdulian
 38. Abdall
 39. Abdulov
 40. Abdulova