Příjmení Abdel-salam

Chcete-li vědět více o příjmení Abdel-salam, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdel-salam je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdel-salam.

Příjmení Abdel-salam ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdel-salam, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdel-salam určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdel-salam

Zobrazit mapu příjmení Abdel-salam

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdel-salamů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdel-salam, abychom získali přesné informace o všech Abdel-salam, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdel-salam, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdel-salam. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdel-salam naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdel-salam na světě

 1. Egypt Egypt (2441)
 2. Čad Čad (1541)
 3. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (398)
 4. Spojené státy Spojené státy (22)
 5. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (9)
 6. Kanada Kanada (9)
 7. Švédsko Švédsko (5)
 8. Kuvajt Kuvajt (4)
 9. Německo Německo (3)
 10. Francie Francie (2)
 11. Anglie Anglie (2)
 12. Rakousko Rakousko (1)
 13. Skotsko Skotsko (1)
 14. Wales Wales (1)
 15. Maďarsko Maďarsko (1)
 16. Jordánsko Jordánsko (1)
 17. Libye Libye (1)
 18. Malajsie Malajsie (1)
 19. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 20. Filipíny Filipíny (1)
 21. Rumunsko Rumunsko (1)
 22. Rusko Rusko (1)
 23. Súdán Súdán (1)
 24. Jemen Jemen (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdel-salam na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdel-salam. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdel-salam častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdel-salam neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdel-salam nebo některé z příjmení podobných Abdel-salam vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdel-salam jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdel-salam s společným kořenem.

 1. Abdelsalam
 2. Abdul-salam
 3. Abdel salam
 4. Abdulsalam
 5. Abdel-sattar
 6. Abdelhalim
 7. Abdelmalak
 8. Abdul-samad
 9. Abdel-wahab
 10. Abdeljalak
 11. Abdeljalal
 12. Abdelkhalak
 13. Abdel sada
 14. Abdelhalak
 15. Abdel halim
 16. Abdel-fatah
 17. Abdel-lah
 18. Abdul-malak
 19. Abdel-rahman
 20. Abdelaal
 21. Abdelali
 22. Abdelfatah
 23. Abdelhakim
 24. Abdelilah
 25. Abdeljawad
 26. Abdelkarim
 27. Abdelkazem
 28. Abdelkhalek
 29. Abdella
 30. Abdellah
 31. Abdelmalek
 32. Abdelmalik
 33. Abdelmalki
 34. Abdelmoula
 35. Abdelouahab
 36. Abdelrahim
 37. Abdelraza
 38. Abdelsayed
 39. Abdelwahab
 40. Abdul-ahad