Příjmení Abdelatif

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelatif, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelatif je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelatif.

Příjmení Abdelatif ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelatif, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelatif určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelatif

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelatifů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelatif, abychom získali přesné informace o všech Abdelatif, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelatif, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelatif. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelatif naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelatif na světě

 1. Egypt (5460)
 2. Alžírsko (2540)
 3. Maroko (613)
 4. Saúdská Arábie (474)
 5. Francie (117)
 6. Tunisko (111)
 7. Spojené státy (54)
 8. Katar (53)
 9. Španělsko (43)
 10. Mauretánie (36)
 11. Kuvajt (28)
 12. Súdán (25)
 13. Spojené arabské emiráty (11)
 14. Čad (9)
 15. Kanada (8)
 16. Jihoafrická republika (2)
 17. Albánie (2)
 18. Belgie (2)
 19. Kamerun (2)
 20. Německo (2)
 21. Malajsie (2)
 22. Nizozemsko (2)
 23. Švýcarsko (1)
 24. Kypr (1)
 25. Anglie (1)
 26. Jordánsko (1)
 27. Libanon (1)
 28. Švédsko (1)
 29. Thajsko (1)
 30. Venezuela (1)
 31. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelatif na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelatif. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelatif častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelatif neobvyklé nebo neexistující příjmení.