Příjmení Abdul-ahad

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-ahad, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-ahad je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-ahad.

Příjmení Abdul-ahad ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-ahad, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-ahad určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-ahad

Zobrazit mapu příjmení Abdul-ahad

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-ahadů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-ahad, abychom získali přesné informace o všech Abdul-ahad, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-ahad, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-ahad. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-ahad naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-ahad na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (42)
 2. Švédsko Švédsko (14)
 3. Kanada Kanada (9)
 4. Nigérie Nigérie (9)
 5. Anglie Anglie (8)
 6. Benin Benin (2)
 7. Německo Německo (2)
 8. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 9. Dánsko Dánsko (1)
 10. Francie Francie (1)
 11. Irák Irák (1)
 12. Kuvajt Kuvajt (1)
 13. Libanon Libanon (1)
 14. Filipíny Filipíny (1)
 15. Rusko Rusko (1)
 16. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (1)
 17. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-ahad na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-ahad. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-ahad častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-ahad neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdul-ahad začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdul-ahad. To je způsobeno tím, že příjmení Abdul-ahad často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdul-ahad mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdul-ahad, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-ahad prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-ahad, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdul-ahad nebo některé z příjmení podobných Abdul-ahad vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdul-ahad jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdul-ahad s společným kořenem.

 1. Abdulahad
 2. Abdul-hadi
 3. Abdul-samad
 4. Abdul-wahid
 5. Abdelwahad
 6. Abdulwahab
 7. Abdeljawad
 8. Abdelwahab
 9. Abdul-amir
 10. Abdul-aziz
 11. Abdul-ghani
 12. Abdul-hamid
 13. Abdul-haqq
 14. Abdul-majid
 15. Abdul-rahim
 16. Abdul-rahman
 17. Abdul-rashid
 18. Abdul-salam
 19. Abdul-wadud
 20. Abdul-wahhab
 21. Abdul-zahir
 22. Abdulah
 23. Abdulahi
 24. Abdulhadi
 25. Abdulhamid
 26. Abdullah
 27. Abdullahi
 28. Abdullahu
 29. Abdulrahim
 30. Abdulrahman
 31. Abdel-wahab
 32. Abdel-wahid
 33. Abdel-hadi
 34. Abdulsayed
 35. Abdeluahid
 36. Abdelwahid
 37. Abdelouahad
 38. Abdelwahed
 39. Abdul samad
 40. Abdeluahed