Příjmení Abdeljawad

Chcete-li vědět více o příjmení Abdeljawad, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdeljawad je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdeljawad.

Příjmení Abdeljawad ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdeljawad, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdeljawad určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdeljawad

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeljawadů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdeljawad, abychom získali přesné informace o všech Abdeljawad, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdeljawad, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdeljawad. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdeljawad naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdeljawad na světě

 1. Saúdská Arábie (710)
 2. Tunisko (177)
 3. Maroko (136)
 4. Spojené státy (93)
 5. Egypt (49)
 6. Jihoafrická republika (15)
 7. Jordánsko (7)
 8. Švédsko (5)
 9. Spojené arabské emiráty (4)
 10. Libanon (3)
 11. Turecko (3)
 12. Kanada (2)
 13. Austrálie (1)
 14. Belgie (1)
 15. Alžírsko (1)
 16. Anglie (1)
 17. Irsko (1)
 18. Kuvajt (1)
 19. Libye (1)
 20. Omán (1)
 21. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdeljawad na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdeljawad. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdeljawad častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdeljawad neobvyklé nebo neexistující příjmení.