Příjmení Abdeljabar

Chcete-li vědět více o příjmení Abdeljabar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdeljabar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdeljabar.

Příjmení Abdeljabar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdeljabar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdeljabar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdeljabar

Zobrazit mapu příjmení Abdeljabar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeljabarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdeljabar, abychom získali přesné informace o všech Abdeljabar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdeljabar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdeljabar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdeljabar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdeljabar na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (14)
 2. Katar Katar (9)
 3. Dánsko Dánsko (7)
 4. Venezuela Venezuela (7)
 5. Maroko Maroko (4)
 6. Súdán Súdán (4)
 7. Švédsko Švédsko (4)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 9. Belgie Belgie (1)
 10. Brazílie Brazílie (1)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Alžírsko Alžírsko (1)
 13. Španělsko Španělsko (1)
 14. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdeljabar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdeljabar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdeljabar častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdeljabar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdeljabar. To je způsobeno tím, že příjmení Abdeljabar často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdeljabar nebo některé z příjmení podobných Abdeljabar vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdeljabar jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdeljabar s společným kořenem.

 1. Abdeljaber
 2. Abdeljabbar
 3. Abdeljawad
 4. Abduljabbar
 5. Abdeljalak
 6. Abdeljalal
 7. Abdeljebbar
 8. Abdelkabir
 9. Abdul jabar
 10. Abdel abas
 11. Abdelaal
 12. Abdelfatah
 13. Abdelkader
 14. Abdelmalak
 15. Abdelnabi
 16. Abdelqader
 17. Abdelraza
 18. Abdelsalam
 19. Abdelwahab
 20. Abdul-jabbar
 21. Abdelgadir
 22. Abdeljaouad
 23. Abdeljalil
 24. Abdelkbir
 25. Abdelwahad
 26. Abdelkebir
 27. Abdelhabib
 28. Abdelkamal
 29. Abdelkadir
 30. Abdul jabbar
 31. Abdelhalak
 32. Abdulsatar
 33. Abdel aal
 34. Abdelbari
 35. Abdel-bary
 36. Abdel-salam
 37. Abdel-sattar
 38. Abdela
 39. Abdelah
 40. Abdelali