Příjmení Abdel abas

Chcete-li vědět více o příjmení Abdel abas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdel abas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdel abas.

Příjmení Abdel abas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdel abas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdel abas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdel abas

Zobrazit mapu příjmení Abdel abas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdel abasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdel abas, abychom získali přesné informace o všech Abdel abas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdel abas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdel abas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdel abas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdel abas na světě

 1. Irák Irák (14866)
 2. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 3. Kuvajt Kuvajt (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdel abas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdel abas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdel abas častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdel abas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdel abas mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdel abas, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdel aal
 2. Abdeljabar
 3. Abdelaal
 4. Abdelfatah
 5. Abdeljaber
 6. Abdeljawad
 7. Abdelmalak
 8. Abdelnabi
 9. Abdelraza
 10. Abdelsalam
 11. Abdelwahab
 12. Abdeljabbar
 13. Abdelwahad
 14. Abdeljalak
 15. Abdelasis
 16. Abdeljalal
 17. Abdelhabib
 18. Abdelkamal
 19. Abdel wahab
 20. Abdel salam
 21. Abdel sada
 22. Abdelazis
 23. Abdelhalak
 24. Abdelkabir
 25. Abdul jabar
 26. Abdel gawad
 27. Abdel nabi
 28. Abdel baki
 29. Abdel lah
 30. Abdel-salam
 31. Abdela
 32. Abdelah
 33. Abdelali
 34. Abdelatif
 35. Abdelaziz
 36. Abdelfattah
 37. Abdelhadi
 38. Abdelhady
 39. Abdelhafid
 40. Abdelhak