Příjmení Abdel salam

Chcete-li vědět více o příjmení Abdel salam, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdel salam je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdel salam.

Příjmení Abdel salam ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdel salam, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdel salam určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdel salam

Zobrazit mapu příjmení Abdel salam

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdel salamů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdel salam, abychom získali přesné informace o všech Abdel salam, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdel salam, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdel salam. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdel salam naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdel salam na světě

 1. Jemen Jemen (8654)
 2. Irák Irák (7834)
 3. Egypt Egypt (3539)
 4. Kuvajt Kuvajt (1224)
 5. Palestinské území Palestinské území (904)
 6. Sýrie Sýrie (865)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (552)
 8. Omán Omán (168)
 9. Jordánsko Jordánsko (45)
 10. Tunisko Tunisko (9)
 11. Venezuela Venezuela (9)
 12. Kanada Kanada (5)
 13. Libanon Libanon (4)
 14. Skotsko Skotsko (3)
 15. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 16. Niger Niger (2)
 17. Španělsko Španělsko (1)
 18. Izrael Izrael (1)
 19. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 20. Švédsko Švédsko (1)
 21. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdel salam na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdel salam. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdel salam častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdel salam neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdel salam, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdel salam.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdel salam prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdel salam, jak můžeme zjistit.

 1. Abdel-salam
 2. Abdelsalam
 3. Abdul-salam
 4. Abdel sada
 5. Abdulsalam
 6. Abdel halim
 7. Abdelhalim
 8. Abdelmalak
 9. Abdeljalak
 10. Abdeljalal
 11. Abdelkhalak
 12. Abdel wahab
 13. Abdel sattar
 14. Abdul samad
 15. Abdelhalak
 16. Abdul satar
 17. Abdel aal
 18. Abdel gawad
 19. Abdel dayem
 20. Abdel sahib
 21. Abdel rahim
 22. Abdel abas
 23. Abdul halim
 24. Abdel lah
 25. Abdel-sattar
 26. Abdelaal
 27. Abdelali
 28. Abdelfatah
 29. Abdelhakim
 30. Abdelilah
 31. Abdeljawad
 32. Abdelkarim
 33. Abdelkazem
 34. Abdelkhalek
 35. Abdella
 36. Abdellah
 37. Abdelmalek
 38. Abdelmalik
 39. Abdelmalki
 40. Abdelmoula