Příjmení Abdel dayem

Chcete-li vědět více o příjmení Abdel dayem, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdel dayem je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdel dayem.

Příjmení Abdel dayem ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdel dayem, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdel dayem určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdel dayem

Zobrazit mapu příjmení Abdel dayem

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdel dayemů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdel dayem, abychom získali přesné informace o všech Abdel dayem, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdel dayem, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdel dayem. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdel dayem naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdel dayem na světě

 1. Palestinské území Palestinské území (1202)
 2. Egypt Egypt (641)
 3. Irák Irák (262)
 4. Kuvajt Kuvajt (145)
 5. Sýrie Sýrie (104)
 6. Jordánsko Jordánsko (59)
 7. Jemen Jemen (17)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (6)
 9. Kanada Kanada (4)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Švédsko Švédsko (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)
 13. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdel dayem na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdel dayem. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdel dayem častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdel dayem neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdel dayem začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdel dayem. To je způsobeno tím, že příjmení Abdel dayem často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdel dayem mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdel dayem, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdelkazem
 2. Abdelsayed
 3. Abdel salam
 4. Abdelhakem
 5. Abdel naser
 6. Abdel razek
 7. Abdel halim
 8. Abdel rahim
 9. Abdel raeeb
 10. Abdel kader
 11. Abdel kamel
 12. Abdel-salam
 13. Abdelhakim
 14. Abdelhalim
 15. Abdelhay
 16. Abdeljaber
 17. Abdelkader
 18. Abdelkamel
 19. Abdelkarim
 20. Abdelkhalek
 21. Abdelmalek
 22. Abdelouahed
 23. Abdelqader
 24. Abdelrahim
 25. Abdelsalam
 26. Abdullayev
 27. Abdyldaev
 28. Abdelatef
 29. Abdulsayed
 30. Abdelmayid
 31. Abdelkhaleq
 32. Abdelhamed
 33. Abd el azim
 34. Abdelwahed
 35. Abdeladim
 36. Abdel hadi
 37. Abdel zahra
 38. Abdel wahid
 39. Abdel wahab
 40. Abdul karim