Příjmení Abdel kader

Chcete-li vědět více o příjmení Abdel kader, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdel kader je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdel kader.

Příjmení Abdel kader ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdel kader, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdel kader určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdel kader

Zobrazit mapu příjmení Abdel kader

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdel kaderů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdel kader, abychom získali přesné informace o všech Abdel kader, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdel kader, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdel kader. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdel kader naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdel kader na světě

 1. Egypt Egypt (1983)
 2. Alžírsko Alžírsko (498)
 3. Niger Niger (92)
 4. Venezuela Venezuela (12)
 5. Španělsko Španělsko (7)
 6. Anglie Anglie (7)
 7. Švédsko Švédsko (5)
 8. Kanada Kanada (4)
 9. Norsko Norsko (2)
 10. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 11. Kuba Kuba (1)
 12. Mali Mali (1)
 13. Senegal Senegal (1)
 14. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdel kader na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdel kader. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdel kader častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdel kader neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdel kader. To je způsobeno tím, že příjmení Abdel kader často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdel kader, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdel kader.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdel kader mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdel kader, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdel kader nebo některé z příjmení podobných Abdel kader vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdel kader jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdel kader s společným kořenem.

 1. Abdelkader
 2. Abdel-kader
 3. Abdelqader
 4. Abdelkadir
 5. Abd-el-kader
 6. Abdel naser
 7. Abdulkader
 8. Abdel kamel
 9. Abdeljaber
 10. Abdelkamel
 11. Abdelkazem
 12. Abdulkadir
 13. Abdoulkader
 14. Abdelgadir
 15. Abdel hadi
 16. Abdel sada
 17. Abdul gadir
 18. Abdelkabir
 19. Avad el kader
 20. Abdel razek
 21. Abdel dayem
 22. Abdel raeeb
 23. Abdelhadi
 24. Abdelhady
 25. Abdelkarim
 26. Abdelkhalek
 27. Abdelmalek
 28. Abdelouahed
 29. Abdelsayed
 30. Abdul-qadir
 31. Abdel-hadi
 32. Abdelatef
 33. Abdelkhaleq
 34. Abdelkbir
 35. Abdelkebir
 36. Abdelhamed
 37. Abdelkamal
 38. Abdelwahed
 39. Abdelkarin
 40. Abdeladim