Příjmení Abdelkhalik

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelkhalik, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelkhalik je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelkhalik.

Příjmení Abdelkhalik ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelkhalik, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelkhalik určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelkhalik

Zobrazit mapu příjmení Abdelkhalik

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelkhaliků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelkhalik, abychom získali přesné informace o všech Abdelkhalik, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelkhalik, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelkhalik. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelkhalik naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelkhalik na světě

 1. Egypt Egypt (1708)
 2. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (278)
 3. Maroko Maroko (204)
 4. Spojené státy Spojené státy (12)
 5. Francie Francie (10)
 6. Katar Katar (9)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (4)
 8. Čad Čad (4)
 9. Kanada Kanada (2)
 10. Libanon Libanon (2)
 11. Nizozemsko Nizozemsko (2)
 12. Španělsko Španělsko (1)
 13. Jordánsko Jordánsko (1)
 14. Kuvajt Kuvajt (1)
 15. Švédsko Švédsko (1)
 16. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelkhalik na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelkhalik. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelkhalik častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelkhalik neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdelkhalik, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdelkhalik.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdelkhalik nebo některé z příjmení podobných Abdelkhalik vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdelkhalik jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdelkhalik s společným kořenem.

 1. Abdelkhalek
 2. Abdelkhalak
 3. Abdelhalim
 4. Abdelmalik
 5. Abdulkhalil
 6. Abdelkhaleq
 7. Abdelhalak
 8. Abdel halim
 9. Abdelali
 10. Abdelghani
 11. Abdelhadi
 12. Abdelhafid
 13. Abdelhak
 14. Abdelhakim
 15. Abdelhamid
 16. Abdelkarim
 17. Abdelmalak
 18. Abdelmalek
 19. Abdul-khaliq
 20. Abdulmalik
 21. Abdel-hadi
 22. Abdeljalil
 23. Abdelhai
 24. Abdeldjalil
 25. Abdeljalak
 26. Abdelhanin
 27. Abdelhabib
 28. Abdelkarin
 29. Abdelkadir
 30. Abdel hadi
 31. Abdelaali
 32. Abdelkabir
 33. Abdellali
 34. Abdul malik
 35. Abdel hamid
 36. Abdelrhani
 37. Abdul halim
 38. Abdel-salam
 39. Abdelaal
 40. Abdelatif