Příjmení Abdeljabbar

Chcete-li vědět více o příjmení Abdeljabbar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdeljabbar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdeljabbar.

Příjmení Abdeljabbar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdeljabbar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdeljabbar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdeljabbar

Zobrazit mapu příjmení Abdeljabbar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeljabbarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdeljabbar, abychom získali přesné informace o všech Abdeljabbar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdeljabbar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdeljabbar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdeljabbar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdeljabbar na světě

 1. Maroko Maroko (409)
 2. Spojené státy Spojené státy (59)
 3. Španělsko Španělsko (15)
 4. Francie Francie (10)
 5. Katar Katar (9)
 6. Tunisko Tunisko (9)
 7. Švédsko Švédsko (4)
 8. Německo Německo (1)
 9. Alžírsko Alžírsko (1)
 10. Irák Irák (1)
 11. Itálie Itálie (1)
 12. Jordánsko Jordánsko (1)
 13. Norsko Norsko (1)
 14. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdeljabbar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdeljabbar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdeljabbar častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdeljabbar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdeljabbar mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdeljabbar, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abduljabbar
 2. Abdeljebbar
 3. Abdeljabar
 4. Abdeljaber
 5. Abdul-jabbar
 6. Abdul jabbar
 7. Abdeljawad
 8. Abdeljaouad
 9. Abdeljalak
 10. Abdeljalal
 11. Abdelkabir
 12. Abdul jabar
 13. Abdel abas
 14. Abdel-sattar
 15. Abdelaal
 16. Abdelfatah
 17. Abdelfattah
 18. Abdelkader
 19. Abdelmalak
 20. Abdelnabi
 21. Abdelqader
 22. Abdelrahman
 23. Abdelraza
 24. Abdelsalam
 25. Abdelwahab
 26. Abdelgadir
 27. Abdeljalil
 28. Abdelkbir
 29. Abdelwahad
 30. Abdelkebir
 31. Abdelhabib
 32. Abdelkamal
 33. Abdelkadir
 34. Abdel sattar
 35. Abdelhalak
 36. Abdulsatar
 37. Abdel aal
 38. Abdelhamza
 39. Abdelbari
 40. Abdelmaula