Příjmení Abdeljebbar

Chcete-li vědět více o příjmení Abdeljebbar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdeljebbar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdeljebbar.

Příjmení Abdeljebbar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdeljebbar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdeljebbar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdeljebbar

Zobrazit mapu příjmení Abdeljebbar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeljebbarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdeljebbar, abychom získali přesné informace o všech Abdeljebbar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdeljebbar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdeljebbar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdeljebbar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdeljebbar na světě

 1. Maroko Maroko (409)
 2. Alžírsko Alžírsko (5)
 3. Spojené státy Spojené státy (3)
 4. Belgie Belgie (1)
 5. Francie Francie (1)
 6. Mauretánie Mauretánie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdeljebbar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdeljebbar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdeljebbar častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdeljebbar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdeljebbar začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Abdeljabbar
 2. Abduljabbar
 3. Abdeljabar
 4. Abdeljaber
 5. Abdul-jabbar
 6. Abdelkebir
 7. Abdul jabbar
 8. Abdeljawad
 9. Abdelelah
 10. Abdeljaouad
 11. Abdelkbir
 12. Abdeljalak
 13. Abdeljalal
 14. Abdelfetah
 15. Abdelfettah
 16. Abdelkabir
 17. Abdul jabar
 18. Abdel abas
 19. Abdelbari
 20. Abdel-bary
 21. Abdelnebi
 22. Abdel-salam
 23. Abdel-sattar
 24. Abdela
 25. Abdelaal
 26. Abdelah
 27. Abdelfatah
 28. Abdelfattah
 29. Abdelhak
 30. Abdelhay
 31. Abdelilah
 32. Abdelkader
 33. Abdelkerim
 34. Abdella
 35. Abdellah
 36. Abdelmalak
 37. Abdelmessih
 38. Abdelmoula
 39. Abdelnabi
 40. Abdelnour