Příjmení Abdul-jabbar

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-jabbar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-jabbar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-jabbar.

Příjmení Abdul-jabbar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-jabbar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-jabbar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-jabbar

Zobrazit mapu příjmení Abdul-jabbar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-jabbarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-jabbar, abychom získali přesné informace o všech Abdul-jabbar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-jabbar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-jabbar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-jabbar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-jabbar na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (78)
 2. Irák Irák (26)
 3. Anglie Anglie (15)
 4. Egypt Egypt (9)
 5. Španělsko Španělsko (8)
 6. Nigérie Nigérie (8)
 7. Katar Katar (6)
 8. Kanada Kanada (5)
 9. Bahrajn Bahrajn (4)
 10. Keňa Keňa (4)
 11. Pákistán Pákistán (4)
 12. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 13. Belgie Belgie (2)
 14. Kajmanské ostrovy Kajmanské ostrovy (2)
 15. Filipíny Filipíny (2)
 16. Rusko Rusko (2)
 17. Austrálie Austrálie (1)
 18. Bermudy Bermudy (1)
 19. Německo Německo (1)
 20. Dánsko Dánsko (1)
 21. Francie Francie (1)
 22. Ghana Ghana (1)
 23. Jižní Korea Jižní Korea (1)
 24. Súdán Súdán (1)
 25. Tunisko Tunisko (1)
 26. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-jabbar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-jabbar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-jabbar častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-jabbar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdul-jabbar, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdul-jabbar.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdul-jabbar nebo některé z příjmení podobných Abdul-jabbar vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdul-jabbar jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdul-jabbar s společným kořenem.

 1. Abduljabbar
 2. Abdul jabbar
 3. Abdeljabbar
 4. Abdul jabar
 5. Abdul-sattar
 6. Abdeljebbar
 7. Abdeljabar
 8. Abdel-sattar
 9. Abdeljaber
 10. Abdul-ahad
 11. Abdul-amir
 12. Abdul-basir
 13. Abdul-gafoor
 14. Abdul-ghafar
 15. Abdul-jalil
 16. Abdul-qadir
 17. Abdul-rahman
 18. Abdul-razzaq
 19. Abdul-salam
 20. Abdul-samad
 21. Abdul-wahhab
 22. Abdul-zahir
 23. Abdul sattar
 24. Abdulsatar
 25. Abdul satar
 26. Abdul-malak
 27. Abdel-rahman
 28. Abdel-salam
 29. Abdeljawad
 30. Abdul-azeez
 31. Abdul-aziz
 32. Abdul-baqi
 33. Abdul-ghafoor
 34. Abdul-ghafur
 35. Abdul-hadi
 36. Abdul-hakim
 37. Abdul-hameed
 38. Abdul-hamid
 39. Abdul-haqq
 40. Abdul-kareem