Příjmení Abdul-ghafur

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-ghafur, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-ghafur je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-ghafur.

Příjmení Abdul-ghafur ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-ghafur, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-ghafur určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-ghafur

Zobrazit mapu příjmení Abdul-ghafur

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-ghafurů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-ghafur, abychom získali přesné informace o všech Abdul-ghafur, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-ghafur, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-ghafur. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-ghafur naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-ghafur na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (6)
 2. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (5)
 3. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 4. Turecko Turecko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-ghafur na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-ghafur. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-ghafur častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-ghafur neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abdul-ghafur. To je způsobeno tím, že příjmení Abdul-ghafur často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdul-ghafur mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdul-ghafur, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-ghafur prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-ghafur, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdul-ghafur nebo některé z příjmení podobných Abdul-ghafur vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdul-ghafur jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdul-ghafur s společným kořenem.

 1. Abdul-ghafar
 2. Abdul-ghafoor
 3. Abdul-shakur
 4. Abdul-gafoor
 5. Abdul-ghani
 6. Abdelghafour
 7. Abdul ghafoor
 8. Abdul-ahad
 9. Abdul-amir
 10. Abdul-basir
 11. Abdul-hadi
 12. Abdul-hakim
 13. Abdul-hamid
 14. Abdul-haqq
 15. Abdul-khaliq
 16. Abdul-qadir
 17. Abdul-rasul
 18. Abdul-wadud
 19. Abdul-zahir
 20. Abdulghani
 21. Abdul ghani
 22. Abdul gadir
 23. Abdul gafoor
 24. Abdul ghanee
 25. Abdul shukur
 26. Abdelghani
 27. Abdelhafid
 28. Abdul-aziz
 29. Abdul-baqi
 30. Abdul-hameed
 31. Abdul-jabbar
 32. Abdul-jalil
 33. Abdul-karim
 34. Abdul-majid
 35. Abdul-qayyum
 36. Abdul-quddus
 37. Abdul-rahim
 38. Abdul-raziq
 39. Abdul-salam
 40. Abdul-samad