Příjmení Abdelghafour

Chcete-li vědět více o příjmení Abdelghafour, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdelghafour je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdelghafour.

Příjmení Abdelghafour ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdelghafour, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdelghafour určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdelghafour

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdelghafourů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdelghafour, abychom získali přesné informace o všech Abdelghafour, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdelghafour, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdelghafour. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdelghafour naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdelghafour na světě

 1. Maroko (682)
 2. Alžírsko (515)
 3. Egypt (122)
 4. Katar (12)
 5. Spojené státy (10)
 6. Francie (9)
 7. Irák (4)
 8. Saúdská Arábie (4)
 9. Súdán (4)
 10. Itálie (2)
 11. Spojené arabské emiráty (1)
 12. Burkina Faso (1)
 13. Brazílie (1)
 14. Švýcarsko (1)
 15. Dánsko (1)
 16. Španělsko (1)
 17. Anglie (1)
 18. Filipíny (1)
 19. Tunisko (1)
 20. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdelghafour na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdelghafour. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdelghafour častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdelghafour neobvyklé nebo neexistující příjmení.