Příjmení Abdul-ghafar

Chcete-li vědět více o příjmení Abdul-ghafar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdul-ghafar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdul-ghafar.

Příjmení Abdul-ghafar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdul-ghafar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdul-ghafar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdul-ghafar

Zobrazit mapu příjmení Abdul-ghafar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdul-ghafarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdul-ghafar, abychom získali přesné informace o všech Abdul-ghafar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdul-ghafar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdul-ghafar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdul-ghafar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdul-ghafar na světě

 1. Pákistán Pákistán (3)
 2. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdul-ghafar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdul-ghafar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdul-ghafar častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdul-ghafar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdul-ghafar mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdul-ghafar, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdul-ghafar prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdul-ghafar, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdul-ghafar nebo některé z příjmení podobných Abdul-ghafar vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdul-ghafar jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdul-ghafar s společným kořenem.

 1. Abdul-ghafur
 2. Abdul-ghafoor
 3. Abdul-gafoor
 4. Abdul-ghani
 5. Abdul-shakur
 6. Abdul ghafoor
 7. Abdul-ahad
 8. Abdul-amir
 9. Abdul-basir
 10. Abdul-hadi
 11. Abdul-hakim
 12. Abdul-hamid
 13. Abdul-haqq
 14. Abdul-jabbar
 15. Abdul-khaliq
 16. Abdul-qadir
 17. Abdul-salam
 18. Abdul-samad
 19. Abdul-sattar
 20. Abdul-zahir
 21. Abdulghani
 22. Abdelghafour
 23. Abdul ghani
 24. Abdul gadir
 25. Abdul gafoor
 26. Abdulhanan
 27. Abdul hanan
 28. Abdulrahaman
 29. Abdulsatar
 30. Abdul ghanee
 31. Abdul satar
 32. Abdul jabar
 33. Abdul-malak
 34. Abdel-salam
 35. Abdel-sattar
 36. Abdelghani
 37. Abdelhafid
 38. Abdul-aziz
 39. Abdul-baqi
 40. Abdul-hameed