Příjmení Abdi ali

Chcete-li vědět více o příjmení Abdi ali, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdi ali je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdi ali.

Příjmení Abdi ali ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdi ali, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdi ali určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdi ali

Zobrazit mapu příjmení Abdi ali

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdi aliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdi ali, abychom získali přesné informace o všech Abdi ali, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdi ali, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdi ali. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdi ali naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdi ali na světě

 1. Somálsko Somálsko (7352)
 2. Švédsko Švédsko (51)
 3. Etiopie Etiopie (49)
 4. Keňa Keňa (17)
 5. Nizozemsko Nizozemsko (8)
 6. Kanada Kanada (5)
 7. Norsko Norsko (5)
 8. Anglie Anglie (1)
 9. Jižní Súdán Jižní Súdán (1)
 10. Spojené státy Spojené státy (1)
 11. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdi ali na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdi ali. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdi ali častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdi ali neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdi ali začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Abdiwali
 2. Abdali
 3. Abdelali
 4. Abidali
 5. Abdala
 6. Abdalahi
 7. Abdelli
 8. Abdill
 9. Abdilla
 10. Abdillahi
 11. Abdille
 12. Abdulahi
 13. Abdulai
 14. Abdaly
 15. Abdelati
 16. Abdiel
 17. Abdil
 18. Abdelaali
 19. Abidal
 20. Abdellali
 21. Abdall
 22. Abdal
 23. Abidaly
 24. Abdul-ali
 25. Abdoli
 26. Abdyli
 27. Abdelahi
 28. Abduli
 29. Abdile
 30. Abdila
 31. Abdeli
 32. Abd el
 33. Abadal
 34. Abadalalh
 35. Abadilla
 36. Abatal
 37. Abatelli
 38. Abdalahe
 39. Abdalla
 40. Abdallahi