Příjmení Avdyli

Chcete-li vědět více o příjmení Avdyli, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Avdyli je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Avdyli.

Příjmení Avdyli ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Avdyli, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Avdyli určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Avdyli

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Avdyliů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Avdyli, abychom získali přesné informace o všech Avdyli, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Avdyli, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Avdyli. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Avdyli naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Avdyli na světě

 1. Kosovo (3310)
 2. Albánie (227)
 3. Německo (91)
 4. Švédsko (79)
 5. Švýcarsko (68)
 6. Spojené státy (66)
 7. Rakousko (29)
 8. Slovinsko (18)
 9. Anglie (16)
 10. Norsko (15)
 11. Itálie (7)
 12. Belgie (7)
 13. Kanada (6)
 14. Finsko (3)
 15. Chorvatsko (2)
 16. Thajsko (2)
 17. Afghánistán (2)
 18. Francie (1)
 19. Severní Irsko (1)
 20. Skotsko (1)
 21. Řecko (1)
 22. Srbsko (1)
 23. Rusko (1)
 24. Východní Timor (1)
 25. Tchaj-wan (1)
 26. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Avdyli na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Avdyli. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Avdyli častějším příjmením a ve kterých zemích je Avdyli neobvyklé nebo neexistující příjmení.