Příjmení Columbine

Chcete-li vědět více o příjmení Columbine, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Columbine je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Columbine.

Příjmení Columbine ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Columbine, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Columbine určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Columbine

Zobrazit mapu příjmení Columbine

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Columbineů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Columbine, abychom získali přesné informace o všech Columbine, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Columbine, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Columbine. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Columbine naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Columbine na světě

 1. Anglie Anglie (149)
 2. Kanada Kanada (54)
 3. Austrálie Austrálie (52)
 4. Spojené státy Spojené státy (38)
 5. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (11)
 6. Skotsko Skotsko (2)
 7. Izrael Izrael (2)
 8. Brazílie Brazílie (1)
 9. Dánsko Dánsko (1)
 10. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 11. Wales Wales (1)
 12. Rusko Rusko (1)
 13. Senegal Senegal (1)
 14. Vietnam Vietnam (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Columbine na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Columbine. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Columbine častějším příjmením a ve kterých zemích je Columbine neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Columbine začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Columbine. To je způsobeno tím, že příjmení Columbine často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Columbine mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Columbine, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Columbine prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Columbine, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Columbine nebo některé z příjmení podobných Columbine vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Columbine jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Columbine s společným kořenem.

 1. Columbie
 2. Columbini
 3. Collumbine
 4. Colombine
 5. Colombini
 6. Colombino
 7. Columbano
 8. Columbia
 9. Columbier
 10. Columbiana
 11. Colombie
 12. Colombina
 13. Columbiano
 14. Columbian
 15. Colomban
 16. Colombani
 17. Colombe
 18. Colombi
 19. Colombier
 20. Colombiere
 21. Colombinos
 22. Colombis
 23. Columb
 24. Columba
 25. Columbell
 26. Columber
 27. Columbo
 28. Columbro
 29. Columbus
 30. Colombiano
 31. Columbrere
 32. Colombien
 33. Colenbie
 34. Colombia
 35. Colombage
 36. Colombon
 37. Colombrino
 38. Clumpner
 39. Colambo
 40. Colimba