Příjmení Colombia

Chcete-li vědět více o příjmení Colombia, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colombia je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colombia.

Příjmení Colombia ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colombia, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colombia určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colombia

Zobrazit mapu příjmení Colombia

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colombiaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colombia, abychom získali přesné informace o všech Colombia, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colombia, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colombia. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colombia naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colombia na světě

 1. Kolumbie Kolumbie (9)
 2. Kuba Kuba (5)
 3. Brazílie Brazílie (2)
 4. Nigérie Nigérie (2)
 5. Venezuela Venezuela (2)
 6. Argentina Argentina (1)
 7. Chile Chile (1)
 8. Izrael Izrael (1)
 9. Indie Indie (1)
 10. Itálie Itálie (1)
 11. Malajsie Malajsie (1)
 12. Peru Peru (1)
 13. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colombia na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colombia. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colombia častějším příjmením a ve kterých zemích je Colombia neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colombia začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colombia mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colombia, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colombia prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colombia, jak můžeme zjistit.

 1. Colomba
 2. Colombi
 3. Colombis
 4. Columbia
 5. Colombie
 6. Colombina
 7. Colimba
 8. Colomb
 9. Colomban
 10. Colombas
 11. Colombe
 12. Colombel
 13. Colombera
 14. Colombet
 15. Colombey
 16. Colombier
 17. Colombini
 18. Colombino
 19. Colombo
 20. Colombram
 21. Colomby
 22. Columba
 23. Columbie
 24. Colombiano
 25. Colombos
 26. Colombat
 27. Colombu
 28. Colombus
 29. Colombien
 30. Colombai
 31. Colombara
 32. Colombon
 33. Columbian
 34. Colombine
 35. Cholombo
 36. Colambo
 37. Collombel
 38. Colombani
 39. Colombari
 40. Colombati