Příjmení Colombino

Chcete-li vědět více o příjmení Colombino, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colombino je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colombino.

Příjmení Colombino ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colombino, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colombino určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colombino

Zobrazit mapu příjmení Colombino

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colombinoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colombino, abychom získali přesné informace o všech Colombino, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colombino, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colombino. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colombino naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colombino na světě

 1. Itálie Itálie (990)
 2. Argentina Argentina (280)
 3. Brazílie Brazílie (149)
 4. Spojené státy Spojené státy (102)
 5. Peru Peru (87)
 6. Uruguay Uruguay (71)
 7. Paraguay Paraguay (64)
 8. Dominikánská republika Dominikánská republika (62)
 9. Francie Francie (39)
 10. Chile Chile (32)
 11. Irsko Irsko (14)
 12. Filipíny Filipíny (13)
 13. Německo Německo (12)
 14. Švýcarsko Švýcarsko (7)
 15. Kanada Kanada (4)
 16. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 17. Austrálie Austrálie (1)
 18. Maďarsko Maďarsko (1)
 19. Maroko Maroko (1)
 20. Monako Monako (1)
 21. Rusko Rusko (1)
 22. Singapur Singapur (1)
 23. Tanzanie Tanzanie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colombino na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colombino. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colombino častějším příjmením a ve kterých zemích je Colombino neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colombino mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colombino, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colombino prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colombino, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colombino nebo některé z příjmení podobných Colombino vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colombino jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colombino s společným kořenem.

 1. Colombini
 2. Colombinos
 3. Colombiano
 4. Colombina
 5. Colombrino
 6. Colombine
 7. Colomban
 8. Colombani
 9. Colombi
 10. Colombier
 11. Colombis
 12. Colombo
 13. Columbano
 14. Columbine
 15. Columbini
 16. Colombie
 17. Columbiano
 18. Colombien
 19. Colombia
 20. Colombon
 21. Cholombo
 22. Colambo
 23. Colomb
 24. Colomba
 25. Colombari
 26. Colombas
 27. Colombati
 28. Colombe
 29. Colombel
 30. Colombera
 31. Colombet
 32. Colombey
 33. Colombiere
 34. Colombiers
 35. Colombram
 36. Colombres
 37. Colomby
 38. Columbia
 39. Columbie
 40. Columbier