Příjmení Calambas

Chcete-li vědět více o příjmení Calambas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Calambas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Calambas.

Příjmení Calambas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Calambas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Calambas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Calambas

Zobrazit mapu příjmení Calambas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Calambasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Calambas, abychom získali přesné informace o všech Calambas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Calambas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Calambas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Calambas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Calambas na světě

 1. Kolumbie Kolumbie (6449)
 2. Filipíny Filipíny (171)
 3. Nikaragua Nikaragua (70)
 4. Spojené státy Spojené státy (26)
 5. Venezuela Venezuela (18)
 6. Španělsko Španělsko (14)
 7. Ekvádor Ekvádor (12)
 8. Kanada Kanada (2)
 9. Itálie Itálie (2)
 10. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Calambas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Calambas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Calambas častějším příjmením a ve kterých zemích je Calambas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Calambas začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Calambas. To je způsobeno tím, že příjmení Calambas často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Calambas prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Calambas, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Calambas nebo některé z příjmení podobných Calambas vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Calambas jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Calambas s společným kořenem.

 1. Calamba
 2. Colombas
 3. Chalambaga
 4. Colambo
 5. Colimba
 6. Colomba
 7. Colomban
 8. Colombis
 9. Columba
 10. Columbus
 11. Colombos
 12. Colombat
 13. Colombus
 14. Colombai
 15. Callampa
 16. Calanova
 17. Clamp
 18. Clampet
 19. Clampit
 20. Colomb
 21. Colombani
 22. Colombari
 23. Colombati
 24. Colombe
 25. Colombel
 26. Colombet
 27. Colombey
 28. Colombi
 29. Colombo
 30. Colombram
 31. Colombres
 32. Colomby
 33. Colompar
 34. Columb
 35. Columbano
 36. Columber
 37. Columbia
 38. Columbie
 39. Columbo
 40. Columbro