Příjmení Columbo

Chcete-li vědět více o příjmení Columbo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Columbo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Columbo.

Příjmení Columbo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Columbo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Columbo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Columbo

Zobrazit mapu příjmení Columbo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Columboů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Columbo, abychom získali přesné informace o všech Columbo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Columbo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Columbo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Columbo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Columbo na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1020)
 2. Itálie Itálie (250)
 3. Ekvádor Ekvádor (77)
 4. Filipíny Filipíny (38)
 5. Anglie Anglie (11)
 6. Argentina Argentina (10)
 7. Brazílie Brazílie (6)
 8. Rusko Rusko (5)
 9. Nigérie Nigérie (4)
 10. Belgie Belgie (3)
 11. Kanada Kanada (3)
 12. Rakousko Rakousko (2)
 13. Německo Německo (2)
 14. Francie Francie (2)
 15. Austrálie Austrálie (1)
 16. Čína Čína (1)
 17. Skotsko Skotsko (1)
 18. Guam Guam (1)
 19. Indonésie Indonésie (1)
 20. Irsko Irsko (1)
 21. Indie Indie (1)
 22. Mexiko Mexiko (1)
 23. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 24. Pákistán Pákistán (1)
 25. Srbsko Srbsko (1)
 26. Turecko Turecko (1)
 27. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Columbo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Columbo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Columbo častějším příjmením a ve kterých zemích je Columbo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Columbo. To je způsobeno tím, že příjmení Columbo často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Columbo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Columbo.

Rozlišit, zda bylo příjmení Columbo nebo některé z příjmení podobných Columbo vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Columbo jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Columbo s společným kořenem.

 1. Colambo
 2. Colombo
 3. Columb
 4. Columba
 5. Columbro
 6. Cholombo
 7. Colimba
 8. Colomb
 9. Colomba
 10. Colombe
 11. Colombi
 12. Colomby
 13. Columbano
 14. Columber
 15. Columbia
 16. Columbie
 17. Columbus
 18. Colombos
 19. Colombu
 20. Colombon
 21. Colomban
 22. Colombas
 23. Colombel
 24. Colombet
 25. Colombey
 26. Colombino
 27. Colombis
 28. Columbell
 29. Columbier
 30. Columbine
 31. Columbini
 32. Coulomb
 33. Coulombe
 34. Colombie
 35. Columbiano
 36. Colombat
 37. Calamba
 38. Chilombo
 39. Chilembo
 40. Chilumba