Příjmení Colomby

Chcete-li vědět více o příjmení Colomby, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colomby je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colomby.

Příjmení Colomby ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colomby, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colomby určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colomby

Zobrazit mapu příjmení Colomby

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colombyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colomby, abychom získali přesné informace o všech Colomby, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colomby, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colomby. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colomby naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colomby na světě

 1. Brazílie Brazílie (174)
 2. Kanada Kanada (54)
 3. Francie Francie (39)
 4. Spojené státy Spojené státy (16)
 5. Anglie Anglie (10)
 6. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (4)
 7. Austrálie Austrálie (1)
 8. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colomby na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colomby. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colomby častějším příjmením a ve kterých zemích je Colomby neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colomby začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colomby, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colomby.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colomby mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colomby, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colomby prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colomby, jak můžeme zjistit.

 1. Colomb
 2. Colomba
 3. Colombe
 4. Colombey
 5. Colombi
 6. Colombo
 7. Colombu
 8. Cholombo
 9. Colambo
 10. Colimba
 11. Colomban
 12. Colombas
 13. Colombel
 14. Colombet
 15. Colombis
 16. Columb
 17. Columba
 18. Columbo
 19. Coulomb
 20. Coulombe
 21. Colombie
 22. Colombos
 23. Colombat
 24. Collomb
 25. Colombus
 26. Colombai
 27. Colombia
 28. Clombe
 29. Colombon
 30. Collombel
 31. Colombani
 32. Colombari
 33. Colombati
 34. Colombera
 35. Colombier
 36. Colombini
 37. Colombino
 38. Colombram
 39. Colombres
 40. Colompar