Příjmení Colombera

Chcete-li vědět více o příjmení Colombera, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colombera je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colombera.

Příjmení Colombera ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colombera, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colombera určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colombera

Zobrazit mapu příjmení Colombera

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colomberaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colombera, abychom získali přesné informace o všech Colombera, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colombera, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colombera. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colombera naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colombera na světě

 1. Itálie Itálie (591)
 2. Brazílie Brazílie (98)
 3. Argentina Argentina (84)
 4. Lucembursko Lucembursko (60)
 5. Austrálie Austrálie (57)
 6. Francie Francie (32)
 7. Anglie Anglie (10)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 10. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colombera na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colombera. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colombera častějším příjmením a ve kterých zemích je Colombera neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colombera začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Colombara
 2. Colomba
 3. Colombari
 4. Colombe
 5. Colombel
 6. Colombet
 7. Colombey
 8. Colombier
 9. Colombiere
 10. Colombiers
 11. Colombram
 12. Columber
 13. Colombina
 14. Colombia
 15. Colenberg
 16. Colimba
 17. Collombel
 18. Colomb
 19. Colomban
 20. Colombani
 21. Colombas
 22. Colombati
 23. Colombi
 24. Colombini
 25. Colombino
 26. Colombis
 27. Colombo
 28. Colombres
 29. Colomby
 30. Colompar
 31. Columba
 32. Columbell
 33. Columbia
 34. Columbier
 35. Columbro
 36. Coulombe
 37. Coulombier
 38. Columbrere
 39. Colombie
 40. Colombos