Příjmení Colombres

Chcete-li vědět více o příjmení Colombres, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colombres je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colombres.

Příjmení Colombres ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colombres, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colombres určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colombres

Zobrazit mapu příjmení Colombres

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colombresů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colombres, abychom získali přesné informace o všech Colombres, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colombres, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colombres. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colombres naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colombres na světě

 1. Argentina Argentina (1408)
 2. Mexiko Mexiko (160)
 3. Filipíny Filipíny (35)
 4. Chile Chile (9)
 5. Spojené státy Spojené státy (7)
 6. Kanada Kanada (2)
 7. Kolumbie Kolumbie (1)
 8. Španělsko Španělsko (1)
 9. Itálie Itálie (1)
 10. Panama Panama (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colombres na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colombres. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colombres častějším příjmením a ve kterých zemích je Colombres neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colombres začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colombres. To je způsobeno tím, že příjmení Colombres často podstupuje mutace.

 1. Colombas
 2. Colombe
 3. Colombel
 4. Colombet
 5. Colombey
 6. Colombier
 7. Colombiers
 8. Colombis
 9. Colombram
 10. Colombie
 11. Colombos
 12. Colombus
 13. Colombien
 14. Collombel
 15. Colomb
 16. Colomba
 17. Colomban
 18. Colombani
 19. Colombari
 20. Colombati
 21. Colombera
 22. Colombi
 23. Colombiere
 24. Colombini
 25. Colombino
 26. Colombinos
 27. Colombo
 28. Colomby
 29. Columber
 30. Columbie
 31. Columbier
 32. Columbro
 33. Columbus
 34. Coulombe
 35. Coulombier
 36. Columbrere
 37. Colombina
 38. Colombat
 39. Colombu
 40. Colombai