Příjmení Columbie

Chcete-li vědět více o příjmení Columbie, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Columbie je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Columbie.

Příjmení Columbie ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Columbie, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Columbie určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Columbie

Zobrazit mapu příjmení Columbie

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Columbieů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Columbie, abychom získali přesné informace o všech Columbie, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Columbie, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Columbie. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Columbie naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Columbie na světě

 1. Kuba Kuba (4759)
 2. Spojené státy Spojené státy (186)
 3. Dominikánská republika Dominikánská republika (23)
 4. Ekvádor Ekvádor (12)
 5. Brazílie Brazílie (8)
 6. Česká republika Česká republika (5)
 7. Chile Chile (3)
 8. Španělsko Španělsko (2)
 9. Itálie Itálie (2)
 10. Argentina Argentina (1)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Finsko Finsko (1)
 13. Guatemala Guatemala (1)
 14. Mexiko Mexiko (1)
 15. Portoriko Portoriko (1)
 16. Venezuela Venezuela (1)
 17. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Columbie na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Columbie. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Columbie častějším příjmením a ve kterých zemích je Columbie neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Columbie začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Columbie mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Columbie, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Columbie nebo některé z příjmení podobných Columbie vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Columbie jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Columbie s společným kořenem.

 1. Columbia
 2. Columbier
 3. Columbine
 4. Colombie
 5. Colombe
 6. Colombi
 7. Colombier
 8. Colombis
 9. Columb
 10. Columba
 11. Columber
 12. Columbini
 13. Columbo
 14. Columbro
 15. Columbus
 16. Colombien
 17. Colenbie
 18. Colombia
 19. Collumbine
 20. Columbian
 21. Colombine
 22. Colambo
 23. Colimba
 24. Colomb
 25. Colomba
 26. Colomban
 27. Colombas
 28. Colombel
 29. Colombet
 30. Colombey
 31. Colombiere
 32. Colombiers
 33. Colombini
 34. Colombino
 35. Colombo
 36. Colombres
 37. Colomby
 38. Columbano
 39. Columbell
 40. Coulombe