Příjmení Colombine

Chcete-li vědět více o příjmení Colombine, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colombine je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colombine.

Příjmení Colombine ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colombine, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colombine určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colombine

Zobrazit mapu příjmení Colombine

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colombineů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colombine, abychom získali přesné informace o všech Colombine, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colombine, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colombine. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colombine naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colombine na světě

 1. Brazílie Brazílie (28)
 2. Francie Francie (21)
 3. Venezuela Venezuela (10)
 4. Spojené státy Spojené státy (5)
 5. Mexiko Mexiko (3)
 6. Argentina Argentina (1)
 7. Kamerun Kamerun (1)
 8. Indonésie Indonésie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colombine na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colombine. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colombine častějším příjmením a ve kterých zemích je Colombine neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colombine začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colombine mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colombine, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colombini
 2. Colombino
 3. Columbine
 4. Colombie
 5. Colombina
 6. Colomban
 7. Colombani
 8. Colombe
 9. Colombi
 10. Colombier
 11. Colombiere
 12. Colombinos
 13. Colombis
 14. Columbie
 15. Columbini
 16. Colombiano
 17. Colombien
 18. Colombia
 19. Colombage
 20. Colombon
 21. Colombrino
 22. Collumbine
 23. Colomb
 24. Colomba
 25. Colombari
 26. Colombas
 27. Colombati
 28. Colombel
 29. Colombera
 30. Colombet
 31. Colombey
 32. Colombiers
 33. Colombo
 34. Colombram
 35. Colombres
 36. Colomby
 37. Columbano
 38. Columbia
 39. Columbier
 40. Coulombe