Příjmení Columbano

Chcete-li vědět více o příjmení Columbano, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Columbano je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Columbano.

Příjmení Columbano ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Columbano, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Columbano určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Columbano

Zobrazit mapu příjmení Columbano

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Columbanoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Columbano, abychom získali přesné informace o všech Columbano, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Columbano, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Columbano. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Columbano naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Columbano na světě

 1. Itálie Itálie (612)
 2. Filipíny Filipíny (332)
 3. Brazílie Brazílie (63)
 4. Portugalsko Portugalsko (47)
 5. Spojené státy Spojené státy (47)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (9)
 7. Anglie Anglie (7)
 8. Francie Francie (5)
 9. Samoa Samoa (4)
 10. Kanada Kanada (3)
 11. Peru Peru (2)
 12. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 13. Malta Malta (1)
 14. Mexiko Mexiko (1)
 15. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 16. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Columbano na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Columbano. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Columbano častějším příjmením a ve kterých zemích je Columbano neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Columbano. To je způsobeno tím, že příjmení Columbano často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Columbano mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Columbano, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Columbano prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Columbano, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Columbano nebo některé z příjmení podobných Columbano vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Columbano jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Columbano s společným kořenem.

 1. Columbiano
 2. Colomban
 3. Colombani
 4. Colombino
 5. Columba
 6. Columbine
 7. Columbini
 8. Columbo
 9. Columbro
 10. Colombiano
 11. Columbiana
 12. Columbian
 13. Colambo
 14. Colimba
 15. Colomba
 16. Colombari
 17. Colombas
 18. Colombati
 19. Colombini
 20. Colombinos
 21. Colombo
 22. Columb
 23. Columbell
 24. Columber
 25. Columbia
 26. Columbie
 27. Columbier
 28. Columbus
 29. Colombina
 30. Colombat
 31. Colombai
 32. Colombara
 33. Colombage
 34. Colombon
 35. Colombrino
 36. Collumbine
 37. Colombine
 38. Calambas
 39. Cholombo
 40. Colomb