Příjmení Colombiano

Chcete-li vědět více o příjmení Colombiano, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colombiano je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colombiano.

Příjmení Colombiano ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colombiano, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colombiano určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colombiano

Zobrazit mapu příjmení Colombiano

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colombianoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colombiano, abychom získali přesné informace o všech Colombiano, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colombiano, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colombiano. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colombiano naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colombiano na světě

 1. Brazílie Brazílie (75)
 2. Itálie Itálie (64)
 3. Kolumbie Kolumbie (16)
 4. Ekvádor Ekvádor (4)
 5. Mexiko Mexiko (4)
 6. Spojené státy Spojené státy (4)
 7. Španělsko Španělsko (2)
 8. Argentina Argentina (1)
 9. Belgie Belgie (1)
 10. Kanada Kanada (1)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 12. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (1)
 13. Chile Chile (1)
 14. Francie Francie (1)
 15. Guatemala Guatemala (1)
 16. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colombiano na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colombiano. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colombiano častějším příjmením a ve kterých zemích je Colombiano neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colombiano začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colombiano, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colombiano.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colombiano prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colombiano, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colombiano nebo některé z příjmení podobných Colombiano vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colombiano jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colombiano s společným kořenem.

 1. Colombino
 2. Columbiano
 3. Colomban
 4. Colombani
 5. Colombini
 6. Colombinos
 7. Columbano
 8. Columbiana
 9. Colombina
 10. Colombien
 11. Colombia
 12. Colombrino
 13. Columbian
 14. Colombine
 15. Colomba
 16. Colombari
 17. Colombas
 18. Colombati
 19. Colombi
 20. Colombier
 21. Colombiere
 22. Colombiers
 23. Colombis
 24. Colombo
 25. Colombram
 26. Columbia
 27. Columbine
 28. Columbini
 29. Colombie
 30. Colombat
 31. Colombai
 32. Colombara
 33. Colombage
 34. Colombon
 35. Cholombo
 36. Colambo
 37. Colimba
 38. Colomb
 39. Colombatti
 40. Colombe