Příjmení Columbian

Chcete-li vědět více o příjmení Columbian, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Columbian je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Columbian.

Příjmení Columbian ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Columbian, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Columbian určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Columbian

Zobrazit mapu příjmení Columbian

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Columbianů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Columbian, abychom získali přesné informace o všech Columbian, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Columbian, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Columbian. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Columbian naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Columbian na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (2)
 2. Brazílie Brazílie (1)
 3. Jamajka Jamajka (1)
 4. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Columbian na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Columbian. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Columbian častějším příjmením a ve kterých zemích je Columbian neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Columbian začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Columbian, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Columbian.

Rozlišit, zda bylo příjmení Columbian nebo některé z příjmení podobných Columbian vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Columbian jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Columbian s společným kořenem.

 1. Columbia
 2. Columbiana
 3. Columbiano
 4. Colomban
 5. Columba
 6. Columbano
 7. Columbie
 8. Columbier
 9. Columbine
 10. Columbini
 11. Colombiano
 12. Colombien
 13. Colombia
 14. Colimba
 15. Colomba
 16. Colombani
 17. Colombas
 18. Colombi
 19. Colombier
 20. Colombini
 21. Colombino
 22. Colombis
 23. Colombram
 24. Columb
 25. Columbell
 26. Columber
 27. Columbo
 28. Columbro
 29. Columbus
 30. Colombie
 31. Colombina
 32. Colombat
 33. Colombai
 34. Colombon
 35. Collumbine
 36. Colombine
 37. Calambas
 38. Colambo
 39. Colomb
 40. Colombari