Příjmení Columb

Chcete-li vědět více o příjmení Columb, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Columb je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Columb.

Příjmení Columb ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Columb, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Columb určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Columb

Zobrazit mapu příjmení Columb

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Columbů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Columb, abychom získali přesné informace o všech Columb, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Columb, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Columb. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Columb naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Columb na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (169)
 2. Nový Zéland Nový Zéland (90)
 3. Irsko Irsko (80)
 4. Anglie Anglie (42)
 5. Skotsko Skotsko (21)
 6. Austrálie Austrálie (15)
 7. Kanada Kanada (12)
 8. Ostrov Man Ostrov Man (7)
 9. Rusko Rusko (6)
 10. Severní Irsko Severní Irsko (4)
 11. Wales Wales (4)
 12. Polsko Polsko (4)
 13. Švédsko Švédsko (2)
 14. Belgie Belgie (1)
 15. Bělorusko Bělorusko (1)
 16. Jersey Jersey (1)
 17. Moldavsko Moldavsko (1)
 18. Rumunsko Rumunsko (1)
 19. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 20. Turecko Turecko (1)
 21. Ukrajina Ukrajina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Columb na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Columb. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Columb častějším příjmením a ve kterých zemích je Columb neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Columb začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Columb, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Columb.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Columb mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Columb, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Columb prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Columb, jak můžeme zjistit.

 1. Colomb
 2. Columba
 3. Columbo
 4. Colambo
 5. Colimba
 6. Colomba
 7. Colombe
 8. Colombi
 9. Colombo
 10. Colomby
 11. Columber
 12. Columbia
 13. Columbie
 14. Columbro
 15. Columbus
 16. Coulomb
 17. Collomb
 18. Colombu
 19. Cholombo
 20. Clamp
 21. Colomban
 22. Colombas
 23. Colombel
 24. Colombet
 25. Colombey
 26. Colombis
 27. Columbano
 28. Columbell
 29. Columbier
 30. Columbine
 31. Columbini
 32. Coulombe
 33. Coulomp
 34. Colombie
 35. Colombos
 36. Colombat
 37. Calamba
 38. Chilumba
 39. Colombus
 40. Collomp