Příjmení Colombara

Chcete-li vědět více o příjmení Colombara, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colombara je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colombara.

Příjmení Colombara ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colombara, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colombara určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colombara

Zobrazit mapu příjmení Colombara

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colombaraů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colombara, abychom získali přesné informace o všech Colombara, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colombara, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colombara. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colombara naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colombara na světě

 1. Itálie Itálie (1251)
 2. Argentina Argentina (259)
 3. Brazílie Brazílie (198)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (93)
 5. Chile Chile (30)
 6. Německo Německo (23)
 7. Spojené státy Spojené státy (22)
 8. Ekvádor Ekvádor (8)
 9. Kanada Kanada (7)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (7)
 11. Austrálie Austrálie (6)
 12. Portugalsko Portugalsko (4)
 13. Nikaragua Nikaragua (3)
 14. Anglie Anglie (2)
 15. Rakousko Rakousko (1)
 16. Egypt Egypt (1)
 17. Španělsko Španělsko (1)
 18. Francie Francie (1)
 19. Mexiko Mexiko (1)
 20. Thajsko Thajsko (1)
 21. Vietnam Vietnam (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colombara na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colombara. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colombara častějším příjmením a ve kterých zemích je Colombara neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colombara začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colombara. To je způsobeno tím, že příjmení Colombara často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colombara, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colombara.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colombara prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colombara, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colombara nebo některé z příjmení podobných Colombara vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colombara jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colombara s společným kořenem.

 1. Colombari
 2. Colombera
 3. Colomba
 4. Colomban
 5. Colombani
 6. Colombas
 7. Colombati
 8. Colombram
 9. Colompar
 10. Colombina
 11. Colombat
 12. Colombai
 13. Colombia
 14. Colombage
 15. Colimba
 16. Colomb
 17. Colombatti
 18. Colombe
 19. Colombel
 20. Colombet
 21. Colombey
 22. Colombi
 23. Colombier
 24. Colombiere
 25. Colombiers
 26. Colombini
 27. Colombino
 28. Colombis
 29. Colombo
 30. Colombres
 31. Colomby
 32. Columba
 33. Columbano
 34. Columber
 35. Columbia
 36. Columbro
 37. Colombiano
 38. Columbiana
 39. Colombie
 40. Colombos