Příjmení Abdinoor

Chcete-li vědět více o příjmení Abdinoor, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdinoor je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdinoor.

Příjmení Abdinoor ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdinoor, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdinoor určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdinoor

Zobrazit mapu příjmení Abdinoor

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdinoorů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdinoor, abychom získali přesné informace o všech Abdinoor, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdinoor, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdinoor. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdinoor naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdinoor na světě

 1. Somálsko Somálsko (9901)
 2. Keňa Keňa (6267)
 3. Spojené státy Spojené státy (131)
 4. Etiopie Etiopie (25)
 5. Anglie Anglie (15)
 6. Tanzanie Tanzanie (9)
 7. Švédsko Švédsko (3)
 8. Austrálie Austrálie (2)
 9. Indonésie Indonésie (2)
 10. Norsko Norsko (2)
 11. Brazílie Brazílie (1)
 12. Kanada Kanada (1)
 13. Rusko Rusko (1)
 14. Thajsko Thajsko (1)
 15. Turecko Turecko (1)
 16. Uganda Uganda (1)
 17. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdinoor na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdinoor. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdinoor častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdinoor neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdinoor mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdinoor, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdenour
 2. Abdinov
 3. Abdinova
 4. Abdennour
 5. Abdin
 6. Abdinasir
 7. Abdinga
 8. Abdenur
 9. Abdine
 10. Abdanur
 11. Abadiano
 12. Abadin
 13. Abden
 14. Abdena
 15. Abdenbi
 16. Abdon
 17. Abdoun
 18. Abedin
 19. Abidin
 20. Abidine
 21. Abdona
 22. Abdenaji
 23. Abdenacer
 24. Abdenabi
 25. Abadonio
 26. Abedini
 27. Abdan
 28. Abedinaj
 29. Abdony
 30. Abdane
 31. Abtin
 32. Abdenebi
 33. Abadinas
 34. Abdom
 35. Abaden
 36. Abdeen
 37. Abdenbaoui
 38. Abdennebi
 39. Abdoune
 40. Abdouni