Příjmení Abatemarco

Chcete-li vědět více o příjmení Abatemarco, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abatemarco je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abatemarco.

Příjmení Abatemarco ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abatemarco, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abatemarco určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abatemarco

Zobrazit mapu příjmení Abatemarco

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abatemarcoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abatemarco, abychom získali přesné informace o všech Abatemarco, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abatemarco, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abatemarco. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abatemarco naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abatemarco na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (307)
 2. Itálie Itálie (84)
 3. Argentina Argentina (38)
 4. Brazílie Brazílie (37)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (23)
 6. Venezuela Venezuela (23)
 7. Německo Německo (6)
 8. Kanada Kanada (2)
 9. Paraguay Paraguay (1)
 10. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abatemarco na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abatemarco. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abatemarco častějším příjmením a ve kterých zemích je Abatemarco neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abatemarco začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abatemarco, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abatemarco.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abatemarco mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abatemarco, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abatemarco nebo některé z příjmení podobných Abatemarco vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abatemarco jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abatemarco s společným kořenem.

 1. Abbatemarco
 2. Abatematteo
 3. Abadiano
 4. Abatangelo
 5. Abedanck
 6. Abaitanci
 7. Abadam
 8. Abaden
 9. Abdena
 10. Abdenaji
 11. Abdenacer
 12. Abdenabi
 13. Abitan
 14. Abittan
 15. Abdenur
 16. Abadonio
 17. Abednego
 18. Abtan
 19. Apatang
 20. Abatini
 21. Abdmajid
 22. Abadinas
 23. Abatantuono
 24. Apatino
 25. Abutan
 26. Abadin
 27. Abdeen
 28. Abden
 29. Abdenbaoui
 30. Abdenbi
 31. Abdennebi
 32. Abdennour
 33. Abdinasir
 34. Abdinga
 35. Abedin
 36. Abutin
 37. Aftanas
 38. Apadam
 39. Avadanei
 40. Avadani