Příjmení Abbatemarco

Chcete-li vědět více o příjmení Abbatemarco, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbatemarco je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbatemarco.

Příjmení Abbatemarco ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbatemarco, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbatemarco určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbatemarco

Zobrazit mapu příjmení Abbatemarco

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbatemarcoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbatemarco, abychom získali přesné informace o všech Abbatemarco, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbatemarco, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbatemarco. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbatemarco naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbatemarco na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (180)
 2. Itálie Itálie (109)
 3. Venezuela Venezuela (28)
 4. Argentina Argentina (16)
 5. Kanada Kanada (9)
 6. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (8)
 7. Brazílie Brazílie (2)
 8. Japonsko Japonsko (1)
 9. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbatemarco na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbatemarco. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbatemarco častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbatemarco neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abbatemarco. To je způsobeno tím, že příjmení Abbatemarco často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbatemarco nebo některé z příjmení podobných Abbatemarco vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbatemarco jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbatemarco s společným kořenem.

 1. Abatemarco
 2. Abatematteo
 3. Abadiano
 4. Abatangelo
 5. Abedanck
 6. Abaitanci
 7. Abbatini
 8. Abadam
 9. Abaden
 10. Abdena
 11. Abdenaji
 12. Abdenacer
 13. Abdenabi
 14. Abitan
 15. Abittan
 16. Abdenur
 17. Abadonio
 18. Abednego
 19. Abbedin
 20. Abou taema
 21. Abtan
 22. Apatang
 23. Abdane
 24. Abatini
 25. Abdmajid
 26. Abadinas
 27. Abdanur
 28. Abatantuono
 29. Apatino
 30. Abutan
 31. Abadin
 32. Abdeen
 33. Abden
 34. Abdenbaoui
 35. Abdenbi
 36. Abdennebi
 37. Abdennour
 38. Abdinasir
 39. Abdinga
 40. Abedin