Příjmení Abdane

Chcete-li vědět více o příjmení Abdane, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdane je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdane.

Příjmení Abdane ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdane, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdane určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdane

Zobrazit mapu příjmení Abdane

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdaneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdane, abychom získali přesné informace o všech Abdane, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdane, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdane. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdane naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdane na světě

 1. Maroko Maroko (750)
 2. Alžírsko Alžírsko (54)
 3. Mauretánie Mauretánie (25)
 4. Filipíny Filipíny (12)
 5. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (4)
 6. Kanada Kanada (1)
 7. Kamerun Kamerun (1)
 8. Německo Německo (1)
 9. Francie Francie (1)
 10. Řecko Řecko (1)
 11. Indie Indie (1)
 12. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdane na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdane. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdane častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdane neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdane, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdane.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdane prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdane, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdane nebo některé z příjmení podobných Abdane vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdane jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdane s společným kořenem.

 1. Abdan
 2. Abdine
 3. Abden
 4. Abdena
 5. Abdin
 6. Abdon
 7. Abdoune
 8. Abidine
 9. Abdona
 10. Abtan
 11. Abdony
 12. Abdanur
 13. Abadam
 14. Abaden
 15. Abadiano
 16. Abadin
 17. Abdeen
 18. Abdenbi
 19. Abdinga
 20. Abdoun
 21. Abdouni
 22. Abedin
 23. Abidin
 24. Avadanei
 25. Avadani
 26. Abitan
 27. Abdenur
 28. Abuden
 29. Abdinov
 30. Abedini
 31. Abtin
 32. Abdenebi
 33. Abedanck
 34. Abutan
 35. Aftene
 36. Abiden
 37. Abdom
 38. Abdennebi
 39. Abiodun
 40. Abutin