Příjmení Abatangelo

Chcete-li vědět více o příjmení Abatangelo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abatangelo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abatangelo.

Příjmení Abatangelo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abatangelo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abatangelo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abatangelo

Zobrazit mapu příjmení Abatangelo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abatangeloů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abatangelo, abychom získali přesné informace o všech Abatangelo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abatangelo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abatangelo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abatangelo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abatangelo na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (139)
 2. Itálie Itálie (111)
 3. Argentina Argentina (54)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 5. Kanada Kanada (1)
 6. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abatangelo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abatangelo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abatangelo častějším příjmením a ve kterých zemích je Abatangelo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abatangelo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abatangelo.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abatangelo mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abatangelo, která mají odlišný původ a význam..

 1. Apatang
 2. Abatantuono
 3. Abadiano
 4. Abatemarco
 5. Avadanei
 6. Avtandil
 7. Abitan
 8. Abadonio
 9. Abednego
 10. Abtan
 11. Abdane
 12. Abatini
 13. Abaitanci
 14. Apatino
 15. Abutan
 16. Abatematteo
 17. Abadam
 18. Abaden
 19. Abadin
 20. Abbatemarco
 21. Abdennebi
 22. Abdinga
 23. Abdoune
 24. Abidine
 25. Abutin
 26. Aftanas
 27. Avadani
 28. Abittan
 29. Abetini
 30. Avitan
 31. Abdan
 32. Abtin
 33. Abdenebi
 34. Abdine
 35. Abedanck
 36. Abadinas
 37. Abdanur
 38. Aftaniuk
 39. Aftene
 40. Abbatini