Příjmení Abdoune

Chcete-li vědět více o příjmení Abdoune, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdoune je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdoune.

Příjmení Abdoune ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdoune, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdoune určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdoune

Zobrazit mapu příjmení Abdoune

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdouneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdoune, abychom získali přesné informace o všech Abdoune, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdoune, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdoune. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdoune naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdoune na světě

 1. Alžírsko Alžírsko (5116)
 2. Maroko Maroko (1056)
 3. Francie Francie (37)
 4. Mauretánie Mauretánie (33)
 5. Španělsko Španělsko (14)
 6. Niger Niger (7)
 7. Kanada Kanada (5)
 8. Finsko Finsko (3)
 9. Brazílie Brazílie (2)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 11. Česká republika Česká republika (1)
 12. Egypt Egypt (1)
 13. Anglie Anglie (1)
 14. Itálie Itálie (1)
 15. Libanon Libanon (1)
 16. Monako Monako (1)
 17. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdoune na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdoune. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdoune častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdoune neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdoune začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdoune prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdoune, jak můžeme zjistit.

 1. Abdoun
 2. Abdouni
 3. Abdon
 4. Abdona
 5. Abdony
 6. Abdane
 7. Abdine
 8. Abdeen
 9. Abden
 10. Abdena
 11. Abdin
 12. Abidine
 13. Abiodun
 14. Abiodoun
 15. Abdan
 16. Abdom
 17. Abaden
 18. Abadiano
 19. Abadin
 20. Abdenbi
 21. Abdennebi
 22. Abdinga
 23. Abedin
 24. Abidin
 25. Abutin
 26. Afton
 27. Apton
 28. Avedon
 29. Abdenour
 30. Abitan
 31. Abdenur
 32. Abadonio
 33. Abetini
 34. Abuden
 35. Abdinov
 36. Abeidna
 37. Abedini
 38. Avdoyan
 39. Abtan
 40. Abtin