Příjmení Abdom

Chcete-li vědět více o příjmení Abdom, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdom je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdom.

Příjmení Abdom ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdom, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdom určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdom

Zobrazit mapu příjmení Abdom

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdomů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdom, abychom získali přesné informace o všech Abdom, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdom, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdom. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdom naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdom na světě

 1. Brazílie Brazílie (20)
 2. Írán Írán (7)
 3. Filipíny Filipíny (2)
 4. Řecko Řecko (1)
 5. Mexiko Mexiko (1)
 6. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdom na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdom. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdom častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdom neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdom začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdom. To je způsobeno tím, že příjmení Abdom často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdom mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdom, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdon
 2. Abadam
 3. Abden
 4. Abdin
 5. Abdoun
 6. Abdona
 7. Abdan
 8. Abdony
 9. Abaden
 10. Abadin
 11. Abdeen
 12. Abdena
 13. Abdoune
 14. Abdouni
 15. Abedin
 16. Abidin
 17. Afton
 18. Apadam
 19. Apton
 20. Avedon
 21. Abuden
 22. Abdinov
 23. Abtan
 24. Abdane
 25. Abtin
 26. Abdine
 27. Abiden
 28. Abdenbi
 29. Abdinga
 30. Abidine
 31. Abiodun
 32. Abutin
 33. Abdenour
 34. Abitan
 35. Abdenur
 36. Abadonio
 37. Abdinova
 38. Abiodoun
 39. Abeidna
 40. Abbedin