Příjmení Abdena

Chcete-li vědět více o příjmení Abdena, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdena je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdena.

Příjmení Abdena ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdena, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdena určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdena

Zobrazit mapu příjmení Abdena

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdenaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdena, abychom získali přesné informace o všech Abdena, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdena, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdena. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdena naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdena na světě

 1. Mauretánie Mauretánie (44)
 2. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdena na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdena. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdena častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdena neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdena, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdena.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdena mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdena, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdena nebo některé z příjmení podobných Abdena vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdena jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdena s společným kořenem.

 1. Abden
 2. Abdona
 3. Abaden
 4. Abdeen
 5. Abdenbi
 6. Abdin
 7. Abdinga
 8. Abdon
 9. Abdenaji
 10. Abdenabi
 11. Abdenur
 12. Abuden
 13. Abdan
 14. Abdony
 15. Abdane
 16. Abdine
 17. Abiden
 18. Abadin
 19. Abdoun
 20. Abdoune
 21. Abdouni
 22. Abedin
 23. Abidin
 24. Abidine
 25. Abdenour
 26. Abdennaim
 27. Abdenacer
 28. Abdennabi
 29. Abdennaji
 30. Abdinov
 31. Abdinova
 32. Abeidna
 33. Abedini
 34. Abtan
 35. Abedinaj
 36. Abtin
 37. Abdenebi
 38. Abadinas
 39. Abdanur
 40. Aftene