Příjmení Abadinas

Chcete-li vědět více o příjmení Abadinas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadinas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadinas.

Příjmení Abadinas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadinas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadinas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadinas

Zobrazit mapu příjmení Abadinas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadinasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadinas, abychom získali přesné informace o všech Abadinas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadinas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadinas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadinas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadinas na světě

 1. Filipíny Filipíny (1310)
 2. Spojené státy Spojené státy (11)
 3. Malajsie Malajsie (1)
 4. Švédsko Švédsko (1)
 5. Singapur Singapur (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadinas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadinas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadinas častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadinas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abadinas. To je způsobeno tím, že příjmení Abadinas často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abadinas, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abadinas.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abadinas mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abadinas, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abadinas prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abadinas, jak můžeme zjistit.

 1. Abadin
 2. Abedinaj
 3. Abadam
 4. Abaden
 5. Abadiano
 6. Abdena
 7. Abdin
 8. Abdinasir
 9. Abdinga
 10. Abedin
 11. Abidin
 12. Abidine
 13. Abdona
 14. Abadonio
 15. Abdinov
 16. Abedini
 17. Abdine
 18. Abatini
 19. Abden
 20. Abdenbi
 21. Abdon
 22. Abutin
 23. Aftanas
 24. Apadam
 25. Avadanei
 26. Avadani
 27. Avedian
 28. Abdenaji
 29. Abdenabi
 30. Abitan
 31. Abdenur
 32. Abetini
 33. Abuden
 34. Abdinova
 35. Abeidna
 36. Abbedin
 37. Abdinoor
 38. Apadinuwe
 39. Apadinauwe
 40. Abdan