Příjmení Abdinasir

Chcete-li vědět více o příjmení Abdinasir, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdinasir je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdinasir.

Příjmení Abdinasir ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdinasir, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdinasir určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdinasir

Zobrazit mapu příjmení Abdinasir

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdinasirů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdinasir, abychom získali přesné informace o všech Abdinasir, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdinasir, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdinasir. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdinasir naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdinasir na světě

 1. Somálsko Somálsko (11371)
 2. Keňa Keňa (5377)
 3. Etiopie Etiopie (1771)
 4. Kyrgyzstán Kyrgyzstán (41)
 5. Anglie Anglie (16)
 6. Spojené státy Spojené státy (14)
 7. Kazachstán Kazachstán (9)
 8. Švédsko Švédsko (8)
 9. Katar Katar (6)
 10. Kanada Kanada (4)
 11. Uganda Uganda (3)
 12. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (3)
 13. Austrálie Austrálie (1)
 14. Bělorusko Bělorusko (1)
 15. Džibutsko Džibutsko (1)
 16. Finsko Finsko (1)
 17. Francie Francie (1)
 18. Norsko Norsko (1)
 19. Omán Omán (1)
 20. Rusko Rusko (1)
 21. Jižní Súdán Jižní Súdán (1)
 22. Tanzanie Tanzanie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdinasir na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdinasir. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdinasir častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdinasir neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdinasir, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdinasir.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdinasir mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdinasir, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abdenaji
 2. Abdennaser
 3. Abdenasser
 4. Abdenacer
 5. Abdenabi
 6. Abdinoor
 7. Abadinas
 8. Abdena
 9. Abdenbi
 10. Abdennour
 11. Abdin
 12. Abdinga
 13. Abd-hamid
 14. Abdenour
 15. Abdona
 16. Abdennassar
 17. Abdennacer
 18. Abdennaim
 19. Abdennabi
 20. Abd hamid
 21. Abdennasser
 22. Abdennaji
 23. Abdenur
 24. Abdinov
 25. Abdinova
 26. Abedini
 27. Abedinaj
 28. Abdenebi
 29. Abdine
 30. Abdmajid
 31. Abdanur
 32. Abadiano
 33. Abadin
 34. Abden
 35. Abdenbaoui
 36. Abdennebi
 37. Abdon
 38. Abdouni
 39. Abedin
 40. Abidin