Příjmení Abdmajid

Chcete-li vědět více o příjmení Abdmajid, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdmajid je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdmajid.

Příjmení Abdmajid ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdmajid, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdmajid určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdmajid

Zobrazit mapu příjmení Abdmajid

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdmajidů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdmajid, abychom získali přesné informace o všech Abdmajid, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdmajid, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdmajid. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdmajid naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdmajid na světě

 1. Indonésie Indonésie (20)
 2. Malajsie Malajsie (19)
 3. Nigérie Nigérie (2)
 4. Alžírsko Alžírsko (1)
 5. Wales Wales (1)
 6. Irsko Irsko (1)
 7. Somálsko Somálsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdmajid na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdmajid. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdmajid častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdmajid neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdmajid začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdmajid, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdmajid.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdmajid mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdmajid, která mají odlišný původ a význam..

 1. Abd-hamid
 2. Abdenaji
 3. Abd hamid
 4. Abadin
 5. Abdenbi
 6. Abdin
 7. Abdinasir
 8. Abdouni
 9. Abdenabi
 10. Abdennaji
 11. Abdan
 12. Abdane
 13. Abdanur
 14. Abadam
 15. Abaden
 16. Abadiano
 17. Abdeen
 18. Abden
 19. Abdena
 20. Abdinga
 21. Abdon
 22. Abdoun
 23. Abdoune
 24. Abedin
 25. Abidin
 26. Abutin
 27. Avadani
 28. Abdenour
 29. Abdona
 30. Abdennaim
 31. Abdenacer
 32. Abitan
 33. Abdennabi
 34. Abdenur
 35. Abadonio
 36. Abetini
 37. Abdinov
 38. Abdinova
 39. Abbedin
 40. Abedini