Příjmení Abdony

Chcete-li vědět více o příjmení Abdony, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdony je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdony.

Příjmení Abdony ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdony, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdony určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdony

Zobrazit mapu příjmení Abdony

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdonyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdony, abychom získali přesné informace o všech Abdony, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdony, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdony. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdony naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdony na světě

 1. Argentina Argentina (20)
 2. Indonésie Indonésie (18)
 3. Súdán Súdán (4)
 4. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)
 5. Spojené státy Spojené státy (1)
 6. Kanada Kanada (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdony na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdony. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdony častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdony neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdony, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdony.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdony prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdony, jak můžeme zjistit.

 1. Abdon
 2. Abdona
 3. Abden
 4. Abdena
 5. Abdin
 6. Abdoun
 7. Abdoune
 8. Abdouni
 9. Abdan
 10. Abdane
 11. Abdine
 12. Abdom
 13. Abaden
 14. Abadin
 15. Abdeen
 16. Abdenbi
 17. Abdinga
 18. Abedin
 19. Abidin
 20. Abidine
 21. Afton
 22. Apton
 23. Avedon
 24. Abdenur
 25. Abadonio
 26. Abuden
 27. Abdinov
 28. Abedini
 29. Abtan
 30. Abtin
 31. Abdanur
 32. Abiden
 33. Abadam
 34. Abadiano
 35. Abiodun
 36. Abutin
 37. Avadani
 38. Abdenour
 39. Abdenaji
 40. Abdenabi