Příjmení Abadam

Chcete-li vědět více o příjmení Abadam, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abadam je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abadam.

Příjmení Abadam ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abadam, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abadam určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abadam

Zobrazit mapu příjmení Abadam

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abadamů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abadam, abychom získali přesné informace o všech Abadam, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abadam, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abadam. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abadam naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abadam na světě

 1. Kamerun Kamerun (844)
 2. Filipíny Filipíny (297)
 3. Spojené státy Spojené státy (56)
 4. Nigérie Nigérie (35)
 5. Írán Írán (17)
 6. Indie Indie (13)
 7. Severní Mariany Severní Mariany (6)
 8. Austrálie Austrálie (5)
 9. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (4)
 10. Afghánistán Afghánistán (1)
 11. Guam Guam (1)
 12. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (1)
 13. Polsko Polsko (1)
 14. Singapur Singapur (1)
 15. Čad Čad (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abadam na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abadam. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abadam častějším příjmením a ve kterých zemích je Abadam neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abadam nebo některé z příjmení podobných Abadam vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abadam jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abadam s společným kořenem.

 1. Apadam
 2. Abaden
 3. Abadin
 4. Abdan
 5. Abdom
 6. Abadiano
 7. Abden
 8. Abdin
 9. Abdon
 10. Abedin
 11. Abidin
 12. Avadani
 13. Abitan
 14. Abuden
 15. Abtan
 16. Abdane
 17. Abadinas
 18. Abutan
 19. Abiden
 20. Abdeen
 21. Abdena
 22. Abdoun
 23. Abidine
 24. Abiodun
 25. Abutin
 26. Aftanas
 27. Avadanei
 28. Avedian
 29. Avedon
 30. Abdona
 31. Abittan
 32. Abadonio
 33. Abeidna
 34. Avitan
 35. Abbedin
 36. Abedini
 37. Aviydan
 38. Apatang
 39. Abedinaj
 40. Abdony