Příjmení Abbatini

Chcete-li vědět více o příjmení Abbatini, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbatini je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbatini.

Příjmení Abbatini ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbatini, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbatini určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbatini

Zobrazit mapu příjmení Abbatini

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbatiniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbatini, abychom získali přesné informace o všech Abbatini, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbatini, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbatini. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbatini naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbatini na světě

 1. Itálie Itálie (217)
 2. Indie Indie (96)
 3. Řecko Řecko (1)
 4. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbatini na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbatini. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbatini častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbatini neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abbatini začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abbatini. To je způsobeno tím, že příjmení Abbatini často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbatini nebo některé z příjmení podobných Abbatini vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbatini jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbatini s společným kořenem.

 1. Abatini
 2. Abetini
 3. Abadin
 4. Abutin
 5. Abbedin
 6. Abedini
 7. Abtin
 8. Apatino
 9. Abaden
 10. Abadiano
 11. Abdin
 12. Abdouni
 13. Abedin
 14. Abidin
 15. Abidine
 16. Avadani
 17. Abitan
 18. Abittan
 19. Abadonio
 20. Abtan
 21. Apatang
 22. Abdan
 23. Abdane
 24. Abdine
 25. Abaitanci
 26. Abadinas
 27. Abutan
 28. Abadam
 29. Abdeen
 30. Abden
 31. Abdena
 32. Abdenbi
 33. Abdinga
 34. Abdon
 35. Abdoun
 36. Abdoune
 37. Abiodun
 38. Afton
 39. Apton
 40. Avadanei