Příjmení Abdii

Chcete-li vědět více o příjmení Abdii, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdii je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdii.

Příjmení Abdii ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdii, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdii určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdii

Zobrazit mapu příjmení Abdii

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdiiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdii, abychom získali přesné informace o všech Abdii, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdii, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdii. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdii naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdii na světě

 1. Makedonie Makedonie (520)
 2. Somálsko Somálsko (392)
 3. Švýcarsko Švýcarsko (10)
 4. Pákistán Pákistán (9)
 5. Dánsko Dánsko (7)
 6. Norsko Norsko (6)
 7. Egypt Egypt (4)
 8. Etiopie Etiopie (4)
 9. Keňa Keňa (3)
 10. Kosovo Kosovo (2)
 11. Arménie Arménie (1)
 12. Austrálie Austrálie (1)
 13. Bulharsko Bulharsko (1)
 14. Kanada Kanada (1)
 15. Německo Německo (1)
 16. Anglie Anglie (1)
 17. Chorvatsko Chorvatsko (1)
 18. Indonésie Indonésie (1)
 19. Indie Indie (1)
 20. Island Island (1)
 21. Maroko Maroko (1)
 22. Mauretánie Mauretánie (1)
 23. Rusko Rusko (1)
 24. Singapur Singapur (1)
 25. Spojené státy Spojené státy (1)
 26. Venezuela Venezuela (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdii na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdii. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdii častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdii neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdii začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Abdii mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Abdii, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdii prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdii, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdii nebo některé z příjmení podobných Abdii vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdii jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdii s společným kořenem.

 1. Abdi
 2. Abdiu
 3. Abdie
 4. Abadi
 5. Abadia
 6. Abadie
 7. Abadio
 8. Abaid
 9. Abati
 10. Abd
 11. Abdo
 12. Abdoo
 13. Abdou
 14. Abdow
 15. Abdu
 16. Abdy
 17. Abedi
 18. Abeid
 19. Abeidi
 20. Abeti
 21. Abid
 22. Abidi
 23. Avdiu
 24. Abda
 25. Avdi
 26. Abdey
 27. Abhid
 28. Abde
 29. Avdei
 30. Abudi
 31. Abeit
 32. Abuid
 33. Abait
 34. Abit
 35. Abudei
 36. Abdee
 37. Abdeh
 38. Aabid
 39. Aabidi
 40. Abad