Příjmení Abdee

Chcete-li vědět více o příjmení Abdee, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdee je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdee.

Příjmení Abdee ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdee, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdee určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdee

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdee, abychom získali přesné informace o všech Abdee, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdee, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdee. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdee naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdee na světě

 1. Indonésie (251)
 2. Kanada (13)
 3. Anglie (13)
 4. Pákistán (4)
 5. Spojené státy (3)
 6. Írán (2)
 7. Alžírsko (1)
 8. Kazachstán (1)
 9. Maroko (1)
 10. Malajsie (1)
 11. Omán (1)
 12. Thajsko (1)
 13. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdee na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdee. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdee častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdee neobvyklé nebo neexistující příjmení.