Příjmení Abdee

Chcete-li vědět více o příjmení Abdee, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdee je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdee.

Příjmení Abdee ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdee, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdee určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdee

Zobrazit mapu příjmení Abdee

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdeeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdee, abychom získali přesné informace o všech Abdee, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdee, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdee. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdee naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdee na světě

 1. Indonésie Indonésie (251)
 2. Kanada Kanada (13)
 3. Anglie Anglie (13)
 4. Pákistán Pákistán (4)
 5. Spojené státy Spojené státy (3)
 6. Írán Írán (2)
 7. Alžírsko Alžírsko (1)
 8. Kazachstán Kazachstán (1)
 9. Maroko Maroko (1)
 10. Malajsie Malajsie (1)
 11. Omán Omán (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdee na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdee. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdee častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdee neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Abdee začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Abdee. To je způsobeno tím, že příjmení Abdee často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdee, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdee.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abdee prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abdee, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdee nebo některé z příjmení podobných Abdee vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdee jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdee s společným kořenem.

 1. Abdey
 2. Abde
 3. Abdie
 4. Abdeh
 5. Abade
 6. Abadie
 7. Abate
 8. Abd
 9. Abdi
 10. Abdo
 11. Abdoo
 12. Abdou
 13. Abdow
 14. Abdu
 15. Abdy
 16. Abed
 17. Abet
 18. Abete
 19. Abide
 20. Abda
 21. Abeed
 22. Abdii
 23. Abudeye
 24. Avdei
 25. Abdiu
 26. Abied
 27. Abudei
 28. Abbet
 29. Abad
 30. Abada
 31. Abadi
 32. Abadia
 33. Abadio
 34. Abady
 35. Abaid
 36. Abat
 37. Abata
 38. Abati
 39. Abato
 40. Abbad